Akorcu.net - Kullanım Koşulları ve Şartlar

1. Şartlar

Adresindeki web sitesine erişerek https://www.akorcu.net, Bu hizmet şartlarına, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere bağlı olmayı kabul ediyorsunuz ve geçerli yerel yasalara uyulmasından sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Lisansı Kullan

 1. Materyallerin bir kopyasını geçici olarak indirmek için izin verilir (bilgi veya yazılım) üzerinde Akorcu.net - Şarkı Akorları,Notaları,Tabları's kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için web sitesi. Bu, bir lisansın verilmesi, bir unvanın devri değil, ve bu lisans kapsamında olamazsınız:
  1. Materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
  2. Materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir teşhir amaçlı (ticari veya ticari olmayan) kullanma;
  3. Uzerinde bulunan herhangi bir yazılımı derhal açma veya tersine çevirme girişimi Akorcu.net - Şarkı Akorları,Notaları,Tabları's website;
  4. materyallerden telif hakkı veya diğer tescilli notları çıkarmak; veya
  5. Materyalleri bir başkasına devretmek veya materyalleri başka bir sunucuya "Kopyalamak"
 2. Bu lisans, herhangi bir kısıtlamayı ihlal ederseniz otomatik olarak sona erer ve Akorcu.net - Şarkı Akorları,Notaları,Tabları her zaman. Bu materyallere bakışınızı sonlandırdığınızda veya bu lisansın feshi üzerine, elektronik veya basılı formatta olsun, sahip olduğunuz indirilen materyalleri elinizde bulundurmalısınız..